384829-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Insignes
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Kanselarij der Nederlandse Orden - Koninklijke Onderscheidingen
Referentienummer: 201801194.002
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
39561133 Insignes
II.1.4.
Korte beschrijving
De KNO wil een opdracht verlenen aan de Koninklijke Nederlandse Munt te Utrecht voor het vervaardigen en leveren van alle soorten voorkomende erkende Koninklijke Onderscheidingen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
18512200 Medailles, 18513200 Goudsmeedwerk, 18513300 Voorwerpen van edele metalen, 18513500 Zilversmeedwerk
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
In de periode van 2013 tot en maart 2014 is een Europese aanbesteding (niet-openbare procedure) uitgevoerd voor de levering van Koninklijke Onderscheidingen ten behoeve van Kanselarij der Nederlandse Orden. Deze aanbesteding heeft destijds 1 inschrijving opgeleverd. Deze inschrijving was van de leverancier die destijds de levering van Koninklijke Onderscheidingen al verzorgde. De uitkomst van deze procedure en de marktsituatie over de periode tussen 2013 en heden bevestigt het bestaande beeld, dat er voor de bijzondere dienstverlening voor deze opdracht, gegeven de omvang van de opdracht en het zeer specialistische karakter hiervan, slechts 1 partij in staat is om deze opdracht te vervullen.
Opdrachtgever beoogt daarnaast een beperking van transactiekosten.
De complexiteit van de opdracht zorgt ervoor dat het erg lastig is de opdracht te gunnen zonder voorafgaande onderhandelingen. Er is een gerede kans dat op een nieuwe Europese aanbesteding (niet-openbare procedure) wederom geen andere inschrijvingen worden ingediend, dan slechts door de huidige leverancier, vanwege de voor de opdracht benodigde outillage, kennis en expertise en benodigde capaciteit.
Dit is een aankondiging Vrijwillige transparantie vooraf zonder publicatie van een
Aankondiging van Opdracht inzake het vervaardigen en leveren van Koninklijke Onderscheidingen. Via vrijwillige transparantie vooraf wil de Aanbestedende dienst met zekerheid vaststellen dat er inderdaad geen andere partijen zijn die zich kwalificeren om deze opdracht uit te kunnen voeren.
Bezwaren kunnen kenbaar worden gemaakt binnen twintig kalenderdagen na publicatie van deze aankondiging.