See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Junior adviseur Finance & Control (32 uur)
Beschrijving: Je bent sparringpartner voor één afdelingshoofd uit het MT die jij faciliteert in zijn/haar verantwoordelijkheid voor integraal management. Waar nodig ondersteun je jouw collega’s en toets je collegiaal de kwaliteit van de producten. De komende periode ga je in ieder geval aan de slag met de volgende verantwoordelijkheden: - Uitvoeren van de Verbijzonderde Interne Controle, waar mogelijk verbeteringen in dit onderzoek realiseren en de VIC bevindingen verwerken in een verslag t.b.v. ons bestuur. - Bijdrage leveren aan de interim controle die in het najaar door onze accountant wordt uitgevoerd. - Samen met de collega financieel adviseur werken aan het voorbereiden en opstellen van de jaarstukken 2024. - Ondersteunen van een afdelingshoofd door middel van het maken van analyses en het geven van adviezen. De taken en verantwoordelijkheden van het P&C team, die verdeeld worden onder de adviseurs, zien er in grote lijnen als volgt uit: • Opstellen van het financiële beleid, zoals de kadernota met het uurtarief. • Opstellen van diverse P&C producten zoals de jaarrekening, begroting, begrotingswijziging en prognoses. Hierbij heeft één van de adviseurs een trekkersrol. • Maken van bedrijfseconomische analyses voor de korte- en langetermijnplanning van de organisatie. • Innovatief en proactief inspelen op ontwikkelingen op het gebied van P&C, zoals bijvoorbeeld het ontwikkelen van een nieuwe financieringssystematiek. • Verrichten van analyses op de rapportages ten behoeve van de bedrijfssturing en verantwoording en in de BI-tool ontwikkelen en bouwen van dashboards. • Door ontwikkelen en monitoren van de werking van instrumenten op het gebied van business control, zoals kwaliteitszorg, (bestuurs) rapportages en risico- en procesmanagement. • Opstellen van tussentijdse (bestuurs) rapportages en een toelichting daarop ten behoeve van het bestuur en het MT. • Afdelingshoofden ondersteunen bij het maken van hun jaarlijkse afdelingsplannen. • Voeren van realisatiegesprekken met de directeur en de afdelingshoofden.
Interne identificatiecode: Financieel/economisch/control
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1