See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren en onderhoud van alle componenten voor een verpleegoproepsysteem met spraak- en terug spraakmogelijkheid voor de patiënt
Beschrijving: Het AZ Sint Lucas vzw wil een verpleegoproepsysteem (VOS) implementeren in de nieuw te bouwen E-blok (33 posten dialyse, 2 D-diensten van 30 bedden, 4 G-diensten van 24 bedden), het CDZH met 37 plaatsen en spoedopname met 17 boxen. Dit vormt de basis voor een raamovereenkomst van 15 jaar. In deze periode zal de rest van het ziekenhuis worden voorzien van het nieuwe verpleegoproepsysteem, en dit wordt dus de standaard voor het ganse ziekenhuis binnen een maximale periode van 10 jaar. De raamovereenkomst behelst de levering, indienststelling, en onderhoud van de nieuwe installaties. Het betreft een installatie van minstens 600 tot 800 kamernodes en alle toebehoren. De inschrijver garandeert gedurende een periode van minstens 10 jaar na de laatste installatie van het platform waarmee de inschrijver nu inschrijft volledige ondersteuning en beschikbaarheid van alle onderdelen, software en support,.. Uitbreidingen zijn binnen een periode van 15 jaar geen enkel probleem en zijn compatibel met de huidige systemen. Mocht binnen deze periode een EOL komen van één van de componenten dan voorziet de inschrijver tegen dezelfde kostprijs de opvolger van dit component die ook compatibel is met de rest van het volledige systeem. Indien dit niet kan, dan dient de inschrijver kosteloos in te staan om het geheel wel compatibel te maken. De firma moet open staan om de bekabelingfirma's op weg te helpen bij de bekabeling en de opbouw van de totale oplossing. Onderstaande taken behoren niet tot de scoop van dit project : • Levering en plaatsing van 19 inch kasten • Levering en plaatsing van patchpanelen en benodigdheden • Plaatsing van materiaal op de gangen • Plaatsing van materiaal op de kamers en andere lokalen • Plaatsen van externe 12/24 V voedingen • Plaatsen van kamerapparatuur. Deze zullen door bekabelingsfirma worden uitgevoerd. • Uittesten en certificatie van het datanetwerk • Data switchen en PoE benodigdheden Deze zullen door de IT-dienst worden uitgevoerd of gecoördineerd.
Interne identificatiecode: PPP0VF-173/6071/2025/067/flae
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32524000 Telecommunicatiesysteem
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/067/flae_1