384920-2026 - Mededinging
Nederland – Elektriciteit – Intrakoop - Elektriciteit en Aardgas 2029-2030 met optiejaren 2031-2033
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Intrakoop - Elektriciteit en Aardgas 2029-2030 met optiejaren 2031-2033
Beschrijving: Betreft de levering van duurzame elektriciteit en gas aan Intrakoop voor de leveringsjaren 2029 t/m 2030 met optiejaren 2031 t/m 2033. De levering omvat ca. 69 GWh elektriciteit / jaar en ca. 19 mln. m3 gas / jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09310000 Elektriciteit
Aanvullende classificatie (cpv): 09123000 Aardgas
5. Perceel
Perceel: LOT-0000