2. Procedure
Procedure
Titel: Stedenbouw en Supervisie Kazernekwartier - gemeente Venlo
Beschrijving: Gemeente Venlo wil een overeenkomst afsluiten met 1 inschrijver die de komende jaren als supervisor en stedenbouwkundige voor de gehele ontwikkeling van het Kazernekwartier optreedt en werkzaamheden ten behoeve van landschapsarchitectuur, stedenbouw en architectuur uitvoert. De opdrachtwaarde is geraamd op circa € 120.000 - € 200.000 excl. BTW per jaar. Met een looptijd tot naar verwachting 31-12-2035 komt de totale geraamde opdrachtwaarde op € 1.900.000 excl. BTW, mits het financieel kader in 2026 door de gemeenteraad is vastgesteld en de benodigde financiële middelen beschikbaar zijn gesteld.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur
Aanvullende classificatie (cpv): 71410000 Stedenbouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Stedenbouw en Supervisie Kazernekwartier
Interne identificatiecode: 1