385028-2025 - Mededinging
Nederland – Volwasseneneducatie en andere vormen van onderwijs – Inburgering Participatiecomponent Z-route
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inburgering Participatiecomponent Z-route
Beschrijving: De onderhavige opdracht betreft de realisatie van de Raamovereenkomst voor de inkoop van het participatieonderdeel van de Zelfredzaamheidsroute. Naar schatting gaat om 304 volwassen inburgeraars in 2025. Van deze 304 inburgeraars hebben naar schatting 24% participatieinzet nodig, wat neerkomt op 73 inburgeringsplichtigen in 2025. Dit betreft een gemiddeld aantal per jaar.
Interne identificatiecode: 250022GRS
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsleidraad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80400000 Volwasseneneducatie en andere vormen van onderwijs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Inburgering Participatie Z-route
Beschrijving: De onderhavige opdracht betreft de realisatie van de Raamovereenkomst voor de inkoop van het participatieonderdeel van de Zelfredzaamheidsroute. Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De initiële duur van de Raamovereenkomst loopt van 1 januari 2026 tot en met 31 december 2027. De Aanbestedende dienst heeft de eenzijdige optie de Raamovereenkomst met 2 (twee) maal 1 (één) jaar te verlengen.