385078-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor begeleiding – Ongekend Talent
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ongekend Talent
Beschrijving: Met deze aanbesteding wenst het Regionaal Werkcentrum Groot-Amsterdam maatschappelijke organisaties te contracteren die die hun bezoekers kunnen en willen begeleiden naar werk.
Interne identificatiecode: AIS-2024-0010
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Doorlopende toelatingsprocedure. Iedere geïnteresseerde partij kan op elk moment tijdens de looptijd van het DAS een verzoek tot toelating indienen. Beoordeling van Aanmeldingen zal plaatsvinden op basis van heldere en eenduidige toelatingscriteria die van tevoren zijn vastgesteld. Er is geenmaximum aan het aantal partijen dat wordt toegelaten. Gebruik Raamovereenkomsten A) Individuele kandidaten kiezen - zonder tussenkomst van de Gemeente - zelf rechtstreeks uit het aanbod van de toegelaten partijen. B) Uitvragen binnen het DAS: Toegelaten partijen worden door middel van uitvragen (minicompetities) uitgenodigd tot het doen van een Inschrijving op een concrete opdracht.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85312310 Diensten voor begeleiding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000