3851-2026 - Resultaat
Nederland – Verzekeringsdiensten – Collectieve Gedeeltelijke Arbeidsongeschiktheidsverzekering gemeente Etten-Leur en Werkplein Hart van West-Brabant
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Collectieve Gedeeltelijke Arbeidsongeschiktheidsverzekering gemeente Etten-Leur en Werkplein Hart van West-Brabant
Beschrijving: Wanneer een werknemer langdurig uitvalt of arbeidsongeschikt raakt, wil de aanbestedende dienst er als werkgever zijn voor haar werknemer. Want de impact is groot, ook op het inkomen. In de praktijk blijkt dat bij met name gedeeltelijke arbeidsongeschiktheid de terugval in inkomen zeer groot is. Om werknemers meer inkomenszekerheid bij gedeeltelijke arbeidsongeschiktheid te kunnen garanderen biedt de aanbestedende dienst als werkgever een collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering (AOV) gedeeltelijke arbeidsongeschiktheid voor al haar werknemers. De verzekering dient dekking te bieden aan alle medewerkers in dienst van Gemeente Etten-Leur (op dit moment circa 380 personen) en het Werkplein Hart van West-Brabant (op dit moment circa 200 personen).
Interne identificatiecode: K011169
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Collectieve Gedeeltelijke Arbeidsongeschiktheidsverzekereing gemeente Etten-Leur en Werkplein Hart van West-Brabant
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie verlenging