385192-2026 - Mededinging
België – Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten – Raamovereenkomst voor de schoonmaak van gemeenschappelijke delen en kantoorgebouw woonmaatschappij Providentia bv
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de schoonmaak van gemeenschappelijke delen en kantoorgebouw woonmaatschappij Providentia bv
Beschrijving: Deze opdracht voorziet in de schoonmaak en ramenwas van gemeenschappelijke delen van appartementsgebouwen en het kantoorgebouw van woonmaatschappij Providentia bv. De gemeenschappelijke delen en het kantoorgebouw dienen periodiek schoongemaakt te worden volgens de voorwaarden opgenomen in dit bestek. De volgende gemeenten behoren tot het werkingsgebied van Providentia: - Affligem - Asse - Bever - Dilbeek - Lennik - Liedekerke - Merchtem - Opwijk - Pajottegem - Roosdaal - Ternat - Wemmel Plaats kantoorgebouw Providentia: Brusselsesteenweg 191 te 1730 Asse. Gedurende het contract kunnen extra gebouwen aan het contract toegevoegd worden of uit het contract gehaald worden (in voorkomend geval zonder enig recht op schadevergoeding in hoofde van de opdrachtnemer).
Interne identificatiecode: PPP0MQ-168/6011/RO-SMO-PROV-2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: RO-SMO-PROV-2026_1