385345-2026 - Resultaat
Nederland – Onderhoud van bermen – Onderhoud binnenstedelijke watergangen Sliedrecht
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud binnenstedelijke watergangen Sliedrecht
Beschrijving: De opdracht betreft het onderhouden van binnenstedelijke watergangen binnen de gemeente Sliedrecht. Dit zal worden verricht volgens de vooraf afgesproken methoden en onderhoudspakketen welke zijn vastgelegd in (GIS)kaarten en het bestek. Werkzaamheden bestaan uit: - Schonen van watergangen om een goede doorstroming van watergangen te realiseren - Op aangeven van Beheerder Stedelijk Water uitvoeren van krooswerkzaamheden - Op aangeven van Beheerder Stedelijk water uitvoeren van snor ontdoen van riet - Verwijderen van dode dieren en (drijf)vuil - Afvoeren van (organisch)afval onbekend
Interne identificatiecode: 250157GSD
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233229 Onderhoud van bermen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Vaste looptijd van 19 maanden. Daarna optie tot verlenging drie maal één jaar.