385556-2026 - Mededinging
België – Farmaceutische producten – Anti-infectieuze middelen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Anti-infectieuze middelen
Beschrijving: Anti-infectieuze middelen
Interne identificatiecode: PPP0OH-673/6141/2025-032-APO-SS
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Amfotericine B IV liposomaal
Beschrijving: Amfotericine B IV liposomaal
Interne identificatiecode: perceel 1_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Fluconazol compr
Beschrijving: Fluconazol compr
Interne identificatiecode: perceel 2_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Fluconazol siroop
Beschrijving: Fluconazol siroop
Interne identificatiecode: perceel 3_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Fluconazol IV
Beschrijving: Fluconazol IV
Interne identificatiecode: perceel 4_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Itraconazol compr
Beschrijving: Itraconazol compr
Interne identificatiecode: perceel 5_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Voriconazol compr
Beschrijving: Voriconazol compr
Interne identificatiecode: perceel 6_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Voriconazol IV
Beschrijving: Voriconazol IV
Interne identificatiecode: perceel 7_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Posaconazol compr
Beschrijving: Posaconazol compr
Interne identificatiecode: perceel 8_8
Perceel: LOT-0009
Titel: Caspofungine IV
Beschrijving: Caspofungine IV
Interne identificatiecode: perceel 9_9
Perceel: LOT-0010
Titel: Anidulafungine IV
Beschrijving: Anidulafungine IV
Interne identificatiecode: perceel 10_10
Perceel: LOT-0011
Titel: Isavuconazole
Beschrijving: Isavuconazole
Interne identificatiecode: perceel 11_11
Perceel: LOT-0012
Titel: Amoxicilline compr
Beschrijving: Amoxicilline compr
Interne identificatiecode: perceel 12_12
Perceel: LOT-0013
Titel: Amoxiciline IV
Beschrijving: Amoxiciline IV
Interne identificatiecode: perceel 13_13
Perceel: LOT-0014
Titel: Amoxicilline siroop
Beschrijving: Amoxicilline siroop
Interne identificatiecode: perceel 14_14
Perceel: LOT-0015
Titel: Amoxicilline + Clavulaanzuur IV
Beschrijving: Amoxicilline + Clavulaanzuur IV
Interne identificatiecode: perceel 15_15
Perceel: LOT-0016
Titel: Amoxicilline + Clavulaanzuur compr
Beschrijving: Amoxicilline + Clavulaanzuur compr
Interne identificatiecode: perceel 16_16
Perceel: LOT-0017
Titel: Amoxicilline + Clavulaanzuur sir 125mg/5ml
Beschrijving: Amoxicilline + Clavulaanzuur sir 125mg/5ml
Interne identificatiecode: perceel 17_17
Perceel: LOT-0018
Titel: Amoxicilline + Clavulaanzuur sir 250mg/5ml
Beschrijving: Amoxicilline + Clavulaanzuur sir 250mg/5ml
Interne identificatiecode: perceel 18_18
Perceel: LOT-0019
Titel: Amoxicilline + Clavulaanzuur zakjes
Beschrijving: Amoxicilline + Clavulaanzuur zakjes
Interne identificatiecode: perceel 19_19
Perceel: LOT-0020
Titel: Cefazoline IV
Beschrijving: Cefazoline IV
Interne identificatiecode: perceel 20_20
Perceel: LOT-0021
Titel: Piperacilline + Tazobactam IV
Beschrijving: Piperacilline + Tazobactam IV
Interne identificatiecode: perceel 21_21
Perceel: LOT-0022
Titel: Cefotaxim IV
Beschrijving: Cefotaxim IV
Interne identificatiecode: perceel 22_22
Perceel: LOT-0023
Titel: Linezolid IV
Beschrijving: Linezolid IV
Interne identificatiecode: perceel 23_23
Perceel: LOT-0024
Titel: Linezolid compr
Beschrijving: Linezolid compr
Interne identificatiecode: perceel 24_24
Perceel: LOT-0025
Titel: Vancomycine IV
Beschrijving: Vancomycine IV
Interne identificatiecode: perceel 25_25
Perceel: LOT-0026
Titel: Meropenem IV
Beschrijving: Meropenem IV
Interne identificatiecode: perceel 26_26
Perceel: LOT-0027
Titel: Ceftriaxone IV
Beschrijving: Ceftriaxone IV
Interne identificatiecode: perceel 27_27
Perceel: LOT-0028
Titel: Ciprofloxacine IV
Beschrijving: Ciprofloxacine IV
Interne identificatiecode: perceel 28_28
Perceel: LOT-0029
Titel: Ciprofloxacine compr
Beschrijving: Ciprofloxacine compr
Interne identificatiecode: perceel 29_29
Perceel: LOT-0030
Titel: Ceftazidim IV
Beschrijving: Ceftazidim IV
Interne identificatiecode: perceel 30_30
Perceel: LOT-0031
Titel: Cefuroxim IV
Beschrijving: Cefuroxim IV
Interne identificatiecode: perceel 31_31
Perceel: LOT-0032
Titel: Cefuroxim compr
Beschrijving: Cefuroxim compr
Interne identificatiecode: perceel 32_32
Perceel: LOT-0033
Titel: Aciclovir compr
Beschrijving: Aciclovir compr
Interne identificatiecode: perceel 33_33
Perceel: LOT-0034
Titel: Valganciclovir compr
Beschrijving: Valganciclovir compr
Interne identificatiecode: perceel 34_34
Perceel: LOT-0035
Titel: Colistimethaat IV
Beschrijving: Colistimethaat IV
Interne identificatiecode: perceel 35_35
Perceel: LOT-0036
Titel: Tigecycline IV
Beschrijving: Tigecycline IV
Interne identificatiecode: perceel 36_36
Perceel: LOT-0037
Titel: Levofloxacine IV
Beschrijving: Levofloxacine IV
Interne identificatiecode: perceel 37_37
Perceel: LOT-0038
Titel: Levofloxacine compr
Beschrijving: Levofloxacine compr
Interne identificatiecode: perceel 38_38
Perceel: LOT-0039
Titel: Clindamycine IV
Beschrijving: Clindamycine IV
Interne identificatiecode: perceel 39_39
Perceel: LOT-0040
Titel: Flucloxacilline IV
Beschrijving: Flucloxacilline IV
Interne identificatiecode: perceel 40_40
Perceel: LOT-0041
Titel: Foscarnet IV
Beschrijving: Foscarnet IV
Interne identificatiecode: perceel 41_41
Perceel: LOT-0042
Titel: Amikacine IV
Beschrijving: Amikacine IV
Interne identificatiecode: perceel 42_42
Perceel: LOT-0043
Titel: Benzylpenicilline IV
Beschrijving: Benzylpenicilline IV
Interne identificatiecode: perceel 43_43