385734-2026 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Raamovereenkomst ingenieursadvies-diensten riool- en waterbeheer
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst ingenieursadvies-diensten riool- en waterbeheer
Beschrijving: Raamovereenkomst ingenieursadviesdiensten riool- en waterbeheer
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 71800000 Adviesdiensten voor watervoorziening en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: n.v.t.