II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle chromebooks die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Morgenwijzer met 4779 leerlingen en 460 medewerkers (2018).
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Aanvang: 30/07/2021Einde: 31/07/2029
Deze opdracht kan worden verlengd: neen