2. Procedure
Procedure
Titel: Inzamelen en verwerken huishoudelijk afval gemeente Lansingerland
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het inzamelen (inclusief logistieke dienstverlening (transport en -indien van toepassing - overslag) en het verwerken van huishoudelijk afval afkomstig uit gemeente Lansingerland. Deze aanbestedingsprocedure moet leiden tot een nieuwe overeenkomst voor het inzamelen en verwerken van huishoudelijk afval vanaf 1 januari 2026. De opdracht van de onderhavige Europese aanbesteding bestaat uit één perceel. De opdracht bestaat uit het inzamelen (inclusief logistieke dienstverlening (transport en -indien van toepassing - overslag) en het verwerken van huishoudelijk afval afkomstig uit gemeente Lansingerland. Het betreft de volgende stromen (hoeveelheid 2023): - HRA (7.166 ton); - GFT (6.223 ton); - PMD (1.492 ton); - OPK (2.832 ton); - GHA (1.558 ton); - GTA (16 ton); - Kerstbomenactie (38,62 ton); - Medicijnenafval en naaldenbekers (KCA) (15 ton).
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel I
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het inzamelen (inclusief logistieke dienstverlening (transport en -indien van toepassing - overslag) en het verwerken van huishoudelijk afval afkomstig uit gemeente Lansingerland. De opdracht bestaat uit het inzamelen (inclusief logistieke dienstverlening (transport en -indien van toepassing - overslag) en het verwerken van huishoudelijk afval afkomstig uit gemeente Lansingerland. Het betreft de volgende stromen (hoeveelheid 2023): - HRA (7.166 ton); - GFT (6.223 ton); - PMD (1.492 ton); - OPK (2.832 ton); - GHA (1.558 ton); - GTA (16 ton); - Kerstbomenactie (38,62 ton); - Medicijnenafval en naaldenbekers (KCA) (15 ton).
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst heeft een initiële looptijd van 6 jaar. De overeenkomst kan tweemaal eenzijdig met een periode van twee jaar worden verlengd, tot en met uiterlijk 31 december 2035.