2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van groenten en fruit
Beschrijving: Levering van groenten en fruit. Dit betreft een opdracht waarbij 1 inschrijver zal weerhouden worden uit de geselecteerde, regelmatige inschrijvers.
Interne identificatiecode: 2024MIRASGR&FR
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024MIRASGR&FR - 1
Beschrijving: Levering van groenten en fruit
Interne identificatiecode: 1