2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van scopen en aanverwante toestellen met garantie 2026-2031
Beschrijving: AZ Sint-Lucas Brugge beschikt momenteel over 4 boxen en 1 mobiele unit in de afdeling gastro-enterologie. 3 boxen en de mobiele unit zijn ingericht met Olympus apparatuur. 1 box willen we volledig herinrichten met nieuwe apparatuur en scopen (geen refurbished of tweedehands). In tweede instantie wenden we deze overheidsopdracht aan om een raamovereenkomst voor scopen en vervangende randapparatuur vast te leggen met maximaal 3 verschillende partners. Want ongeacht wie de gunning voor de nieuwe box binnenhaalt, er zullen sowieso nieuwe scopen en vervangende randapparatuur voor zowel de huidige als de nieuwe box nodig zijn. De voorwaarden worden met deze opdracht voor de komende 5 jaar vastgelegd, met mogelijkheid tot verlenging van 2 keer 1 jaar. We beschikken over een was- en droogruimte voor de scopen. Alle aangeboden scopen zullen met deze bestaande toestellen gereinigd worden en dienen dus compatibel te zijn (al dan niet te voorzien van koppelstukken). Het gaat om toestellen van Steelco (was : EW 1 S - droog : enkel en dubbel ED 200/1S). De aangeboden scopen en apparatuur wordt standaard aangeboden inclusief 2 jaar full omnium garantie.
Interne identificatiecode: PPP0VF-168/5102/IDS2025-03
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33168000 Apparatuur voor endoscopie en endochirurgie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: IDS2025-03_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 33168100 Endoscopen
Aanvullende classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur, 33168000 Apparatuur voor endoscopie en endochirurgie
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (De inschrijver is verplicht om voor elke vereiste optie een offerte in te dienen, in dit geval de opsomming en prijs van de koppelstukken die nodig zijn.)