See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Bedrijfseconomische adviezen, managementbegeleiding en voorbereidingstrajecten
Beschrijving: De gemeente is voornemens vier raamovereenkomsten (2 per perceel) af te sluiten voor bedrijfseconomische adviezen, managementbegeleiding en voorbereidingstrajecten. De aanbesteding bestaat uit twee percelen: Perceel 1: Bedrijfseconomische adviezen en managementbegeleiding voor bijstandsregelingen voor ondernemers (Besluit bijstandverlening zelfstandigen 2004 en Inkomensvoorziening oudere zelfstandigen). Perceel 2: Begeleidingstrajecten voor bijstandsgerechtigden ter voorbereiding op het starten van een eigen bedrijf of zelfstandig beroep. Voor aanvullende informatie, verwijzen wij u naar de inschrijvingsleidraad. De gemeente verwacht over de gehele looptijd (maximaal 4 jaren) van de raamovereenkomst diensten af te nemen met een verwachte totale waarde van: - Ca. € 650.000 perceel 1; - Ca. € 150.000 perceel 2.
Interne identificatiecode: 2024WI370
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: nvt
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Bedrijfseconomische adviezen en managementbegeleiding
Beschrijving: De gemeente Utrecht is van plan twee opdrachtnemers te contracteren voor het verstrekken van bedrijfseconomische adviezen en managementbegeleiding. De genoemde dienstverlening wordt ingezet voor de uitvoering van de reguliere bijstandsregelingen voor ondernemers: het Besluit bijstandverlening zelfstandigen 2004 (hierna Bbz) en de Inkomensvoorziening oudere en gedeeltelijk arbeidsongeschikte gewezen zelfstandigen (hierna Ioaz). De bedrijfseconomische adviezen hebben tot doel een goede en zorgvuldige beoordeling van een Bbz- of Ioaz-uitkering te borgen. De managementbegeleiding wordt aan de ondernemer aangeboden om de kans op een levensvatbaar bedrijf te vergroten.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De initiële contractduur voor beide percelen is twee jaar met tweemaal een optie tot verlenging van één jaar.
Perceel: LOT-0002
Titel: Voorbereidingstrajecten
Beschrijving: Naast de beoogde uitbesteding van bedrijfseconomische adviezen en managementbegeleiding, is de gemeente Utrecht voornemens twee partijen te contracteren die bijstandsgerechtigden een begeleidingstraject bieden ter voorbereiding op de start van een eigen bedrijf of zelfstandig beroep (hierna te noemen: voorbereidingstraject). Het doel van het voorbereidingstraject is de opstelling en voltooiing van een toetsbaar en realistisch ondernemingsplan, waarmee de bijstandsgerechtigde als starter een beroep kan doen op een Bbz-uitkering en/of krediet. Door middel van een diagnose Zelfstandigen wordt beoordeeld of een bijstandsgerechtigde een geschikte kandidaat voor het voorbereidingstraject is.
Interne identificatiecode: 2