See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Waardegestuurd technisch beheer en -onderhoud van Werktuigbouwkundige-, Elektrotechnische- en Brandveiligheidsinstallaties (WEBr)
Beschrijving: De onderliggende Opdracht betreft het Onderhoud van de Werktuigbouwkundige-, Elektrotechnische- en Brandveiligheidsinstallaties van de gebouwen van WUR in Nederland. Het betreft eigenaars- en huurdersonderhoud. De af te sluiten contractvorm is, in de eerste 3 jaar, gebaseerd op waardegestuurd onderhoud, Opdrachtgever gaat van een inspanningscontract naar een prestatiecontract gebaseerd op sturing op waarde. Daarnaast helpt Opdrachtnemer WUR bij het bijhouden en uitbreiden van het assetmanagement om hier te kunnen groeien.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 45350000 Werktuigbouwkundige installaties, 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen, 50710000 Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Onderhoud Elektrotechniek, Werktuigbouwkunde, Brandveiligheid Oost
Beschrijving: Onderhoud Elektrotechniek, Werktuigbouwkunde, Brandveiligheid Oost.
Aanvullende classificatie (cpv): 45350000 Werktuigbouwkundige installaties, 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Onderhoud Elektrotechniek, Werktuigbouwkunde, Brandveiligheid West
Beschrijving: Onderhoud Elektrotechniek, Werktuigbouwkunde, Brandveiligheid West.
Opties:
Beschrijving van de opties: Deze Overeenkomst vangt aan op 1-5-2026 voor de duur van negen (9) jaar en loopt in beginsel tot en met 30-4-2035. Opdrachtgever kan eenzijdig na vier (4) jaar en derhalve vanaf 1-5-2030 op elk moment de Overeenkomst beëindigen, waarbij een opzegtermijn gehanteerd wordt van 3 maand(en).