See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: NU Cambium - Schoonmaakdiensten, locatie Van Heemstraschool
Beschrijving: Deze opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van Stichting Cambium , Locatie: Van Heemstraschool. Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het T7168 DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Eerdere aankondiging: 440192-2021
Interne identificatiecode: T132071
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000