See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamopdracht juridisch advies
Beschrijving: Raamopdracht juridisch advies opgedeeld in 10 percelen
Interne identificatiecode: 2024A08
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79100000 Juridische dienstverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024A08 - 1_staatssteun
Beschrijving: Juridisch advies inzake staatssteun
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0010
Titel: 2024A08 - 10_huurrecht
Beschrijving: Juridisch advies inzake huurrecht
Interne identificatiecode: 10
Perceel: LOT-0002
Titel: 2024A08 - 2_arbeidsrecht
Beschrijving: juridisch advies inzake arbeidsrecht
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: 2024A08 - 3_vennootschapsrecht
Beschrijving: juridisch advies inzake vennootschapsrecht
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: 2024A08 - 4_overheidsopdrachten
Beschrijving: juridisch advies inzake overheidsopdrachten
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: 2024A08 - 5_concessies
Beschrijving: juridisch advies inzake concessies
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: 2024A08 - 6_GDPR
Beschrijving: juridisch advies inzake privacy en GDPR
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: 2024A08 - 7_zakelijke rechten
Beschrijving: Juridisch advies inzake zakelijke rechten (vooral opstal en erfpacht)
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: 2024A08 - 8_intellectuele eigendomsrechten
Beschrijving: Juridisch advies inzake intellectuele eigendomsrechten
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Titel: 2024A08 - 9_fiscaliteit
Beschrijving: Juridisch advies inzake fiscaliteit (directe en indirecte belastingen)
Interne identificatiecode: 9