See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Leerlingenvervoer gemeente Moerdijk
Beschrijving: Doel van de aanbesteding is om per perceel te komen tot een (1) opdrachtnemer die het leerlingenvervoer van de gemeente Moerdijk na deze datum op kwalitatief goede wijze kan uitvoeren gedurende de looptijd van de overeenkomst.
Interne identificatiecode: siw010397
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie beschrijvend document.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60100000 Wegvervoersdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 60140000 Personenvervoer zonder dienstregeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Breda – Oosterhout (Rijsbergen – Etten-Leur – Prinsenbeek)
Beschrijving: Zie de informatie in het Beschrijvend Document.
Perceel: LOT-0002
Titel: Klundert – Zevenbergen
Perceel: LOT-0003
Titel: Roosendaal exclusief Mytylschool – Oudenbosch – Rucphen
Perceel: LOT-0004
Titel: Bergen op Zoom – Halsteren – Steenbergen (- Goes)
Perceel: LOT-0005
Titel: Dordrecht – Rotterdam – Barendrecht – Zwijndrecht (- Tilburg – Grave)
Perceel: LOT-0006
Titel: Roosendaal: Mytylschool