386779-2024 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Ingenieursdiensten Voorbereiding Natuurherstel De Brand-Oost
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ingenieursdiensten Voorbereiding Natuurherstel De Brand-Oost
Beschrijving: Voor de voorbereiding tot en met het eco-hydrologische voorkeursscenario en inrichtingsplan dienen de volgende werkzaamheden te worden uitgevoerd/ opgeleverd te worden: • Goede en actuele projectbeheersing, –administratie en -documentenbeheer; • Opzetten oppervlaktewatermodel en grondwaterdeelmodel • Eco-hydrologisch ontwerp van de herstelmaatregelen tbv keuze voorkeursscenario; • Check op alle noodzakelijke uit te voeren onderzoeken e.d. en het actueel houden van deze checklist; • Het uitvoeren van enkele (voor-)onderzoeken; • Check op alle noodzakelijke aan te vragen vergunningen e.d. en het actueel houden van deze checklist; • Het opstellen van een inrichtingsplan. Geraamde waarde betreft ¤240.000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De voorbereiding tot en met het eco-hydrologische voorkeursscenario en inrichtingsplan voor natuurherstel De Brand-oost De geraamde waarde betreft ¤240.000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst loopt initieel tot 1 september 2025. De opdracht kan eventueel verlengd worden tot en met 31 december 2025.