386911-2024 - Mededinging
België – Bouwen van gebouwen – Masterplan Tielen PPS - DB centrum Tielen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Masterplan Tielen PPS - DB centrum Tielen
Beschrijving: Gemeente Kasterlee wenst voor de herontwikkeling van de site om en rond de voormalige brandweerkazerne in het centrum van Tielen een aantrekkelijke publieke ruimte met ontmoetingscentrum en lokaal dienstencentrum enerzijds, en een aangename groene en duurzame woonomgeving (private ontwikkeling) anderzijds.
Interne identificatiecode: PPP00L-1776/4076/2022044
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45210000 Bouwen van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2022044