Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
Opties:
Plaats van uitvoering
Land: Nederland