2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Noordenveld Inhuur flexibele arbeidskrachten
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is om zes (6) raamovereenkomsten met zes (6) verschillende inschrijvers te sluiten voor het leveren van flexibele arbeidskrachten verdeeld over vier (4) percelen, zodat de aanbestedende dienst vanaf 1 januari 2026 op een rechtmatige en doelmatige wijze flexibele arbeidskrachten en ZZP’ers kan inhuren. De aanbesteding is opgedeeld in vier (4) percelen, te weten: • Perceel 1: Payroll: één (1) opdrachtnemer; • Perceel 2: Sociaal domein: drie (3) opdrachtnemers waarbij minicompetities worden uitgevoerd; • Perceel 3: Beheer buitendienst: één (1) opdrachtnemer; • Perceel 4: Broker t.b.v. ruimtelijk domein, bedrijfsvoering en beheer binnendienst; één (1) opdrachtnemer. Raming perceel 1: €1.000.000 Raming perceel 2: €2.200.000 Raming perceel 3: €2.400.000 Raming perceel 4: €15.600.000 . Deze raming is gebaseerd op de spendgegevens van de afgelopen vier jaar. De genoemde waarde is indicatief, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Om die reden zal deze worden gesloten voor een maximale waarde van 150% van voornoemd bedrag, om te voorkomen dat de raamovereenkomst geen effect meer sorteert voordat de looptijd van de raamovereenkomst is verstreken.
Interne identificatiecode: 009668
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese aanbesteding
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Payroll €500.000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschrijving: Sociaal Domein
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschrijving: Beheer Buitendienst
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Beschrijving: Ruimtelijk domein, bedrijfsvoering en beheer binnendienst
Interne identificatiecode: 4