387677-2026 - Mededinging
Nederland – Onderhoud van straatverlichting – Onderhoud openbare verlichting 2026-2028 e.v. - Gemeente Bernheze
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud openbare verlichting 2026-2028 e.v. - Gemeente Bernheze
Beschrijving: De overeenkomst bestaat hoofdzakelijk uit: • het leveren van masten en armaturen; • het (ver)plaatsen, vervangen, monteren en aansluiten van verlichtingsobjecten, masten en armaturen; • het coördineren van werkzaamheden aan het gereguleerde netwerk; • het uitvoeren van, preventief en correctief onderhoud, bestaande o.a. uit: • het organiseren en in bedrijf houden van een storingswachtdienst; • uitvoeren van regulier onderhoud; • opheffen van storingen en defecten; • herstellen van schades, veroorzaakt door aanrijdingen of vernielingen; • herstellen van schade als gevolg van ouderdom of slijtage; • verplaatsen van verlichtingsobjecten; • opnieuw richten van scheefstaande masten; • vervangen van masten en armaturen; • het onderhouden van objecten van derden zoals NBD (voorheen ANWB) verlichting, abri's, etc.; • rapporteren van de verrichte werkzaamheden; • het aanleveren van schade-informatie bij aanrijding ten behoeve van schadeverhaal; • het aanleveren van mutaties ten behoeve van gegevensbestanden in Excel; • het aanleveren of verwerken van revisiegegevens. De werkzaamheden liggen binnen de gemeente Bernheze en vallen alleen onder haar verantwoordelijkheid. Deze opdracht wordt dan ook niet samengevoegd. Diverse bedrijven in de gww sector hebben alle disciplines in huis om de diverse onderdelen van het werk uit te kunnen voeren. De omvang van de opdracht, zowel financieel als technisch, is dusdanig dat het volledige werk ook voor een MKB-bedrijf goed uitvoerbaar is. Om deze reden is het niet noodzakelijk om het werk op te delen in percelen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232100 Onderhoud van straatverlichting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000