Aankondiging van een gegunde opdracht – speciale sectoren
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 45000000 Bouwwerkzaamheden, 45213150 Bouwen van kantoorpand, 45213221 Bouwen van magazijnen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De aankoop van een terrein; Het ontwerpen van een kantoorgebouw, een magazijn en de inrichting van de site alsook het bouwen ervan. Deze opdracht betreft kortom de aankoop van een terrein en het laten ontwerpen en realiseren (Design & Build) van een nieuwe toekomstbestendige regiosite voor de regio Brugge-Middenkust.
Zie ook selectieleidraad, beschrijvend document.