387959-2024 - Mededinging
Nederland – Reclamecampagnediensten – Partnerselectie Raamovereenkomsten toekomstige campagne(s) Cruks en breder rondom de risico’s van gokken
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Partnerselectie Raamovereenkomsten toekomstige campagne(s) Cruks en breder rondom de risico’s van gokken
Beschrijving: Deze aankondiging ziet op de Europese openbare aanbesteding voor het sluiten van een Raamovereenkomst met 3 Opdrachtnemers voor toekomstige campagne(s) Cruks en mogelijke toekomstige campagnes die breder zien op de risico’s van gokken. De als eerste gerangschikte partij krijgt direct de eerste Nadere Opdracht gegund, gericht op de Cruks-vervolgcampagne eind 2024/begin 2025 ter waarde van ca. € 250.000 exclusief btw. De Kansspelautoriteit wil de Raamovereenkomst sluiten met 1 Primaire en 2 Secundaire leveranciers. Alle ondernemers die aan de gestelde eisen voldoen, worden van harte uitgenodigd om een Inschrijving te doen. Zie voor meer informatie de Aanbestedingsstukken, in het bijzonder de Aanbestedingsleidraad en de Conformiteitenlijst. De maximumwaarde van de 3 Raamovereenkomsten gezamenlijk is gesteld op € 2.500.000 exclusief btw. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De Kansspelautoriteit heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie, anders dan voor de Cruks-vervolgcampagne eind 2024/begin 2025. De omvang van deze Nadere Opdracht, die aan de winnaar van de aanbesteding wordt gegund, is maximaal ca. 250.000 EURO exclusief btw. De Kansspelautoriteit heeft nog geen concreet zicht op andere campagnes die daadwerkelijk onder deze Raamovereenkomst uitgezet gaan worden; in zoverre is het genoemde maximum van € 2.500.000 exclusief btw vooralsnog een theoretisch-juridisch maximum. Voor een nadere beschrijving van de omvang van de Opdracht, zie de Aanbestedingsleidraad.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79341400 Reclamecampagnediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Deze aankondiging ziet op de Europese openbare aanbesteding voor het sluiten van een Raamovereenkomst met 3 Opdrachtnemers voor toekomstige campagne(s) Cruks en mogelijke toekomstige campagnes die breder zien op de risico’s van gokken. De Kansspelautoriteit wil de Raamovereenkomst sluiten met 1 Primaire en 2 Secundaire leveranciers. De maximumwaarde van de 3 Raamovereenkomsten gezamenlijk gesteld op € 2.500.000 exclusief btw. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De Kansspelautoriteit heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie, anders dan voor de Cruks-vervolgcampagne eind 2024/begin 2025. De Kansspelautoriteit heeft ook nog geen concreet zicht op andere campagnes die daadwerkelijk onder deze Raamovereenkomst uitgezet gaan worden; in zoverre is het genoemde maximum van € 2.500.000 exclusief btw vooralsnog een theoretisch-juridisch maximum. Voor een nadere beschrijving van de omvang van de Opdracht, zie de Aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie verlengingen.