388111-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor het wieden van onkruid – Onkruidbestrijding op verharding
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onkruidbestrijding op verharding
Beschrijving: De Opdracht bestaat in hoofdzaak uit: - het verwijderen van natuurlijk afval - het verwijderen van onkruid op verharding - het vegen van goten - bijwerken grasranden - het toepassen van verkeersmaatregelen - het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. Het uit te voeren werk is gelegen binnen het gebied van de gemeente Oudewater. Zie voor nadere omschrijving het aanbestedingsdocument Geraamde waarde € 175.000,- per jaar, totaal € 700.00,-. Zie nadere omschrijving in het aanbestedingsdocument.
Interne identificatiecode: RB2025-06
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: De Opdracht bestaat in hoofdzaak uit: - het verwijderen van natuurlijk afval - het verwijderen van onkruid op verharding - het vegen van goten - bijwerken grasranden - het toepassen van verkeersmaatregelen - het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. Het uit te voeren werk is gelegen binnen het gebied van de gemeente Oudewater. Zie voor nadere omschrijving het aanbestedingsdocument. Geraamde waarde € 175.000,- per jaar, totaal € 700.00,-. Zie nadere omschrijving in het aanbestedingsdocument.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -