2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur van groepsleiders en pedagogisch medewerkers op de leefgroepen
Beschrijving: Teylingereind wenst drie leveranciers te contracteren voor het invullen van inhuuropdrachten voor de functies groepsleider & pedagogisch medewerker. De geraamde waarde van de raamovereenkomst bedraagt € 3.858.000,- exclusief btw per jaar. Bij een totale looptijd van de raamovereenkomst van maximaal vier jaar komt de geraamde waarde dan op € 15.432.000,- exclusief btw. Rekening houdend met een marge van 25% is de maximale waarde van de raamovereenkomst € 19.290.000,- exclusief btw, bij het bereiken waarvan de aanbestedende dienst geen nadere opdrachten meer kan verstrekken onder de raamovereenkomst.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten, 85310000 Maatschappelijke diensten, 85323000 Diensten voor maatschappelijke gezondheidszorg
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: We houden er rekening mee dat in de toekomst mogelijk de volgende optionele aanvullende diensten deel uitmaken van de overeenkomst: • Het werven, voorselecteren en aanbieden van (teams) zzp’ers voor de functies groepsleider & pedagogisch medewerker valt conform beleid initieel als uitgangspunt buiten de scope van de opdracht. Echter willen wij, indien tijdens de contractperiode gewijzigde inzichten worden opgedaan bijvoorbeeld doordat wet- en regelgeving of beleid wijzigt, optioneel gebruik kunnen maken van de inhuur van zzp’ers. • De inhuur van het profiel ‘zorgbeveiligers’ is optioneel binnen scope van de opdracht. Deze functie valt in schaal 6 van de cao-jeugdzorg. De keuze om gebruik te maken van deze optionele dienst is afhankelijk van de beleidsontwikkelingen binnen DJI op het gebied van de formatie op leefgroepen.