388204-2024 - Mededinging
Nederland – Zware motorvoertuigen – Levering kraanauto met haakarmsysteem
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering kraanauto met haakarmsysteem
Beschrijving: De gemeente Dantumadiel wenst een overeenkomst af te sluiten met één inschrijver voor de levering van een kraanauto met een haakarmsysteem. De te leveren kraanauto met haakarmsysteem gaat de huidig in gebruik zijnde kraanauto vervangen. De kraanauto met haakarmsysteem wordt breed ingezet ter ondersteuning van de eigen diensten van de gemeente. Zie aanbestedingsdocumenten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34140000 Zware motorvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levering Kraanauto met haakarmsysteem
Beschrijving: De gemeente Dantumadiel wenst een overeenkomst af te sluiten met één inschrijver voor de levering van een kraanauto met een haakarmsysteem. De te leveren kraanauto met haakarmsysteem gaat de huidig in gebruik zijnde kraanauto vervangen. De kraanauto met haakarmsysteem wordt breed ingezet ter ondersteuning van de eigen diensten van de gemeente.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen