2. Procedure
Procedure
Titel: Microsoft licenties
Beschrijving: De gemeente heeft als doelstelling een dienstverleningsovereenkomst af te sluiten met één leverancier, die door Microsoft is geautoriseerd, voor het leveren en onderhouden van Microsoft licenties (voor de verschillende Microsoft werkplek- en systeemsoftware die de gemeente gebruikt) waarbij de gemeente gebruik maakt van het VNG GT-Microsoft framework. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: BW 202302 PRJ-2200353
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72268000 Leveren van software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De gemeente heeft als doelstelling een dienstverleningsovereenkomst af te sluiten met één leverancier, die door Microsoft is geautoriseerd, voor het leveren en onderhouden van Microsoft licenties (voor de verschillende Microsoft werkplek- en systeemsoftware die de gemeente gebruikt) waarbij de gemeente gebruik maakt van het VNG GT-Microsoft framework.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst kent een verlengingsoptie na de initiële looptijd.