See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Afname onder de vorm van SaaS van een toetsplatform en een itembank bestemd voor de afname op grote schaal in Vlaanderen van Vlaamse Toetsen
Beschrijving: Zie opdrachtdocumenten
Interne identificatiecode: ASK/2024/04
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ASK/2024/04 - 1
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen