388530-2025 - Resultaat
Nederland – Hartkleppen – TAVI Erasmus MC
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: TAVI Erasmus MC
Beschrijving: TAVI Erasmus MC nog onbekend
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: TAVI's
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33182220 Hartkleppen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Balloon expandable
Beschrijving: Balloon expandable TAVI naar schatting 170 stuks per jaar
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlenging is optie
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Self expandable TAVI
Beschrijving: Self expandable TAVI
Interne identificatiecode: 2