2. Procedure
Procedure
Titel: Microsoft Enterprise Agreement
Beschrijving: De huidige Microsoft Enterprise Agreement van de gemeente Zaanstad verloopt 30 april 2024 en dient tijdig verlengd te worden. Het is het voornemen van de Aanbestedende dienst om op uiterlijk in april 2024 een overeenkomst actief te hebben met één (1) leverancier voor het leveren van licenties en dienstverlening op het gebied van de Microsoft licenties. Enterprise agreement voor 3 jaar
Interne identificatiecode: 2024-050
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie leidraad
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Microsoft EA via een LSP Zie leidraad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Betreft een Overeenkomst, waarin hiervoor geschikte licenties kunnen worden gemuteerd.