388797-2024 - Mededinging
België – Diensten in verband met het drukken – Het drukken en leveren van Patiënteninfobrochures
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Het drukken en leveren van Patiënteninfobrochures
Beschrijving: Middels huidige opdracht wenst de opdrachtgever over te gaan tot het afsluiten van een overeenkomst voor het drukken, leveren en in voorkomend geval stockeren van patiënteninfobrochures met levering op vaste dagen en dit voor een periode van 4 jaar, met een mogelijke verlenging van 3 jaar. Afhankelijk van de verbruiken zullen de brochures gedrukt worden hetzij via het principe van printing on demand hetzij drukken met voorraad bij de drukker en aflevering op afroep.
Interne identificatiecode: PPP0WC-356/4289/P8080
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79820000 Diensten in verband met het drukken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: P8080