388819-2025 - Resultaat
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Ter beschikking stellen van een softwaresysteem om het vakantieaanbod, activiteiten en buitenschoolse kinderopvang te ondersteunen in een SaaS-formule
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ter beschikking stellen van een softwaresysteem om het vakantieaanbod, activiteiten en buitenschoolse kinderopvang te ondersteunen in een SaaS-formule
Beschrijving: Ter beschikking stellen van een softwaresysteem om het vakantieaanbod, activiteiten en buitenschoolse kinderopvang te ondersteunen in een SaaS-formule
Interne identificatiecode: AKD-2024/051
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AKD-2024/051 - 1
Beschrijving: Deze opdracht omvat het ontwikkelen, leveren, installeren en configureren van een softwaretoepassing voor de inschrijvingen van het vakantieaanbod, activiteiten en het beheer van de buitenschoolse kinderopvang, inclusief administratieve afhandeling, opleiding, licenties, hosting, support, onderhoud en updates na oplevering.
Interne identificatiecode: 1