388866-2026 - Resultaat
Nederland – Reparatie- en onderhoudsdiensten – AI 2025-0063 - Raamovereenkomst Uitnemen 3 vaste bruggen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: AI 2025-0063 - Raamovereenkomst Uitnemen 3 vaste bruggen
Beschrijving: AI 2025-0063 - Raamovereenkomst Uitnemen 3 vaste bruggen De dienst bestaat in hoofdzaak uit: - het demonteren en uithijsen van een brugdek en terugplaatsen; - het demonteren, opliften en uitvaren van een brugdek en terugplaatsen; - het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden.
Interne identificatiecode: AI 20245-0063
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Raamovereenkomst Uitnemen 3 vaste bruggen
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -