388917-2026 - Mededinging
Nederland – Maatschappelijke en aanverwante diensten – Wmo Ondersteuning 2027 - 2029 Gemeente Voorne aan Zee (SAS-procedure)
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Wmo Ondersteuning 2027 - 2029 Gemeente Voorne aan Zee (SAS-procedure)
Beschrijving: Het onderwerp van deze aanbesteding is Wmo ondersteuning. Gezien hierin verschillende soorten ondersteuning benodigd zijn, biedt de gemeente Voorne aan Zee aanbieders de mogelijkheid om aan te geven op welke producten de diensten worden aangeboden. Binnen deze aanbesteding kan op de volgende percelen worden ingeschreven: 1. Individuele begeleiding Wmo 2. Dagbesteding Wmo 3. Respijtzorg Wmo Jaarlijks gaat het gemiddeld om het volgende aantal clienten: Perceel 1 Individuele begeleiding Wmo: - individuele begeleiding basis: 550 - individuele begeleiding intensief: 35 - individuele begeleiding waakvlam: 11 Perceel 2 Dagbesteding Wmo: - dagbesteding basis: 250 - dagbesteding intensief: 10 Perceel 3 Respijtzorg: - kortdurend verblijf in een instelling: 2 - respijtzorg aan huis: 1
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De procedure betreft een budgetmethode. De prijs is vastgesteld door de gemeente. De inschrijvers krijgen de opdracht gegund op basis van het plan dat zij indienen.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Individuele begeleiding Wmo
Beschrijving: Binnen dit perceel wordt Wmo begeleiding geleverd in verschillende zorgzwaartepakketten. Jaarlijks gaat het gemiddeld om het volgende aantal clienten: Perceel 1 Individuele begeleiding Wmo: - individuele begeleiding basis: 550 - individuele begeleiding intensief: 35 - individuele begeleiding waakvlam: 11
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 85310000 Maatschappelijke diensten
Perceel: LOT-0002
Titel: Dagbesteding Wmo
Beschrijving: Binnen dit perceel wordt dagbesteding op grond van de Wmo geleverd. Jaarlijks gaat het gemiddeld om het volgende aantal cliënten: Perceel 2 Dagbesteding Wmo: - dagbesteding basis: 250 - dagbesteding intensief: 10
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Respijtzorg Wmo
Beschrijving: Binnen dit perceel kan respijtzorg worden geleverd op grond van de Wmo. Jaarlijks gaat het gemiddeld om het volgende aantal cliënten: Perceel 3 Respijtzorg: - kortdurend verblijf in een instelling: 2 - respijtzorg aan huis: 1
Interne identificatiecode: 3