388927-2023 - ResultaatNederland-Tiel: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
NO inhuur procesleider T-OMO
Referentienummer: 2023057659
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
WSRL is een overeenkomst aangegaan voor een procesleider T-OMO.
De Overeenkomst is aangegaan voor de periode 12 juni 2023 tot 9 oktober 2023. Optioneel is het mogelijk de Overeenkomst met een periode te verlengen, die passend is om de opdracht af te ronden. Dit onder gelijkblijvende voorwaarden. Bij een tussentijdse beëindiging wordt een opzegtermijn van 1 maand in acht genomen.
De verwachte ingangsdatum van de Overeenkomst is 12 juni of zoveel later als tussen Opdrachtgever en Opdrachtnemer overeengekomen.
Het betreft een functie voor 16 uur per week met de mogelijkheid om het aantal uur, indien nodig, per maand bij te stellen. Opdrachtgever bepaalt welke inzet nodig is en wanneer de werkzaamheden zijn afgerond.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
220255 NO Inhuur Procesleider T-OMO.