389211-2025 - Mededinging
Nederland – Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen – Soorten Managementplan (SMP)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Soorten Managementplan (SMP)
Beschrijving: De overeenkomst bestaat uit het verzorgen en faciliteren van een soortmanagementplan (SMP) voor de gemeente Oosterhout volgens de vigerende richtlijn van het bevoegd geval (Provincie Noord-Brabant) en bevat de volgende onderdelen: - Het uitvoeren van het benodigde ecologisch onderzoeken binnen de contouren van het opgegeven plangebied. - Het tot uitvoering brengen van de benodigdheden van; en de aanvraag voor een Pre-SMP - Het opstellen en compleet opleveren van een SMP - Het indienen van de ontheffingsaanvraag (omgevingsvergunningen) - Coördinatie en begeleiding om te komen tot een SMP-ontheffing voor de gemeente Oosterhout. Hieronder valt ook de organisatie van afstemmingsoverleggen met de Provincie Noord-Brabant, ODBN en belanghebbende tijdens de gehele looptijd van de opdracht. - Het opstellen van een implementatieplan voor de gebruiksfase van het SMP 1
Interne identificatiecode: CI-25008
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: SMP
Beschrijving: Soorten Managementplan 1
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De jaarlijkse monitoring gedurende een periode van 10 jaar is geen direct onderdeel van de te sluiten overeenkomst echter wel optioneel opgenomen in de omvang van deze aanbesteding. Wanneer de omgevingsvergunning is verleend en het monitoringsplan gereed is, krijgt de winnende inschrijver als eerste en (in principe) als enige de gelegenheid om hiervoor offerte in te dienen voor 5 jaar monitoring.