See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering, plaatsing en in dienst nemen van een fotovoltaïsche installatie en laadpalen bij OPZ Geel
Beschrijving: Levering, plaatsing en in dienst nemen van een fotovoltaïsche installatie en laadpalen bij OPZ Geel
Interne identificatiecode: PPP18I-76/6073/2025/048
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09332000 Zonne-energie-installatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/048_1
Aanvullende classificatie (cpv): 09331200 Fotovoltaïsche zonnecellen
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Zie III. Technische bepalingen)