See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Junior Adviseur Werving & Selectie - cluster BCO
Beschrijving: Werken bij ons betekent bouwen aan een organisatie van betekenis. Jij richt je op wat écht telt: het aantrekken én behouden van mensen die onze stad sterker maken. Als Junior Adviseur Werving & Selectie verbind jij professionals aan werk dat ertoe doet, voor de stad én voor onze 14.000 collega’s.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000