2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor grafische ondersteuning
Beschrijving: Diensten voor grafische ondersteuning, met focus op dtp-werk, belettering en illustraties De dienstverlening bestaat uit volgend dagelijks werk: - Opmaken van documenten, brieven en brochures om ze drukklaar of klaar voor publicatie te maken, waarbij de inschrijver teksten en afbeeldingen technisch perfect samenbrengt voor zowel print als digitale media. De dienstverlening bestaat uit volgend maandelijks werk: - Maken van illustraties voor magazines, kaartjes, brochures, gelegenheidsdrukwerk … Occasioneel kunnen ook diensten worden afgenomen voor: - Opmaken, produceren en aanbrengen van belettering en stickers voor allerlei dragers: ramen, auto’s, panelen ... - Opmaken van bv. jaarverslagen, zorgmappen, kaartjes… om ze drukklaar of klaar voor publicatie te maken, waarbij de inschrijver teksten en afbeeldingen technisch perfect samenbrengt voor zowel print als digitale media. - Opmaken en produceren van communicatiemateriaal allerhande, bv. totems, banners en baches, roll-ups, vlaggen … De focus ligt op de kwaliteit van de technische uitwerking volgens de huisstijl van het UZ Gent. De inschrijver moet het communicatiemateriaal volledig volgens de bepalingen van de huisstijl uitwerken: lay-out, typografie, kleurgebruik, plaats van de ontwerpelementen... De inschrijver werkt op structurele wijze samen met de dienst Communicatie en evenementen en haar andere partners.
Interne identificatiecode: PPP0UJ-4574/6500/MPMO/ELE/JLJ/D34250346
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79820000 Diensten in verband met het drukken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: MPMO/ELE/JLJ/D34250346_1
Aanvullende classificatie (cpv): 79822500 Maken van grafische ontwerpen