See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Turnaround Monitoring
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het optimaliseren van het turnaround-proces bij Brussels Airport om objectieve en data-driven samenwerking met de luchthavencommunity, waaronder luchtvaartmaatschappijen en afhandelaars, mogelijk te maken. Turnaround verwijst naar het proces waarbij een vliegtuig na landing wordt klaargemaakt voor de volgende vlucht, inclusief het uit- en inladen van bagage en vracht, tanken, catering en de benodigde onderhoudscontroles. De initiële contracttermijn is 4 jaar, met de mogelijkheid voor BAC om de raamovereenkomst tot vier keer te verlengen met 1 jaar. Deze Europese aanbesteding zal georganiseerd worden in 1 perceel voor de aankoop van een totaaloplossing die zowel de hardware en SaaS-oplossing voor Turnaround Monitoring, inclusief APU (Auxiliary Power Unit) monitoring, als de predictive modelling omvat. Implementatieplan: Initiële Implementatie: Turnaround Monitoring zal 63 standplaatsen (78 centrelines) dekken, inclusief contact- en walk-to-stand gates. De stands bevinden zich voornamelijk in de passagierszone, Schengen- en niet-Schengen-bestemmingen, maar BAC heeft ook de stands in de Cargo zone in de scope opgenomen. APU Monitoring zal alle standplaatsen (135 stands) dekken. Langetermijnvisie: Het doel is om het systeem uit te breiden naar alle standplaatsen op de luchthaven (> 100 standplaatsen) onder deze raamovereenkomst, met uitzondering van Aprons 51B, 51C en delen van Apron 3 vanwege hun operationele aard.
Interne identificatiecode: BAC/2024/084
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 30210000 Machines voor dataprocessing (hardware), 48131000 Software voor grondondersteuning in de luchtvaart
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: BAC/2024/084 - 1
Interne identificatiecode: 1