389590-2025 - Resultaat
Nederland – Schoolmeubilair – NU OPO-r - Meubilair De Molenwerf
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: NU OPO-r - Meubilair De Molenwerf
Beschrijving: Deze opdracht komt voort uit het DAS Schoolmeubilair Primair Onderwijs, en ziet op de levering van meubilair voor De Molenwerf, onderdeel van OPO-r.
Eerdere aankondiging: 44548-2024
Interne identificatiecode: T140234
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39160000 Schoolmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000