38964-2023 - MededingingNederland-Amsterdam: Bestratingsmateriaal
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
AI 2022-0162 - Levering gebakken bestratingsmaterialen
Referentienummer: AI 2022-0162
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
44113100 Bestratingsmateriaal
II.1.4.
Korte beschrijving
Raamovereenkomst gebakken bestratingsmaterialen
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1 Gebakken bestratingsmaterialen Puccini regulier
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
44111100 Bakstenen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Leveren gebakken bestratingsmaterialen Puccini inclusief de bijbehorende zaag en passtukken.
De scope van ‘Perceel 1 Gebakken bestratingsmaterialen Puccini’ betreft het leveren van klinkers die in de huidige versie van het Handboek Rood zijn opgenomen , aangevuld met het waalformaat en de kleur geel; inclusief de bijbehorende zaag en passtukken. Dit omdat de Gemeente een toenemende vraag ziet naar het waalformaat en een gele uitvoering van zowel het kei-, dik- als waalformaat.
Perceel 2 Gebakken bestratingsmaterialen Puccini XL-formaat
Perceel nr.: 2
De scope van ‘Perceel 2 Gebakken bestratingsmaterialen XL-formaat’ bestaat uit het leveren van XL-formaat bakstenen in drie kleuren; rood-bruin, mangaan en geel, inclusief de bijbehorende zaag en passtukken.