2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaak gebouwen PZ Minos voor een termijn van 12 maanden (verlengbaar)
Interne identificatiecode: PPP0H9-129/6016/2026/064
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026/064_1