2. Procedure
Procedure
Titel: Vervoer op Maat
Beschrijving: Opdrachtgever wenst één Opdrachtnemer te contracteren, die verantwoordelijk is voor de regie en het uitvoeren van het Vervoer op Maat. Met de regie wordt het opstellen van het vervoerplan, de ritregistratie, de klachtenafhandeling en de informatieverschaffing naar Opdrachtgever bedoeld. Onder de uitvoering wordt het vervoeren van medewerkers van de Opdrachtgever vanaf de Opstapplaats naar de Werklocatie en vice versa verstaan. De geraamde waarde van de opdracht is gebaseerd op historische gegevens en is exclusief btw. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend. De geraamde opdrachtwaarde bedraagt € 356.000 per jaar exclusief btw. Bij een initiële contractduur van vier (4) jaar bedraagt de geraamde waarde van de opdracht € 1.424.000 exclusief btw. De overeenkomst kan door Opdrachtgever maximaal tweemaal worden verlengd met een periode van twee (2) jaar. Inclusief deze verlengingsopties bedraagt de maximale totale opdrachtwaarde € 2.848.000 exclusief btw.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Gelet op de aard en de omvang van de Opdracht, volgt WAVA de Europese openbare procedure conform de Aanbestedingswet 2012 geldig vanaf 1 juli 2016; houdende herziene regels omtrent aanbestedingen (gewijzigde aanbestedingswet 2012) Stb. 2016, 241, inclusief wijzigingen en het aanbestedingsbesluit.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60140000 Personenvervoer zonder dienstregeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Opdrachtgever wenst één Opdrachtnemer te contracteren, die verantwoordelijk is voor de regie en het uitvoeren van het Vervoer op Maat. Met de regie wordt het opstellen van het vervoerplan, de ritregistratie, de klachtenafhandeling en de informatieverschaffing naar Opdrachtgever bedoeld. Onder de uitvoering wordt het vervoeren van medewerkers van de Opdrachtgever vanaf de Opstapplaats naar de Werklocatie en vice versa verstaan. Nog invullen.
Interne identificatiecode: 1