Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 45317000 Overige elektrische installatiewerkzaamheden
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie documentatie